Ontario Cup #4 - Sprint Finals | Zone4.ca

Ontario Cup #4 - Sprint Finals

Date: Mar 2, 2013
StartList
Location: Oro Station, Ontario
Host Club: Team Hardwood

Jury
Technical Delegate:  John Guthrie 
Chief of Competition:  Janet Gates 
Coach:  Pavlina Sudrich 
Obs. Time: 9:25
Wind Vel:  15 kph Wind Dir:
Air Temp: -8.0 C Snow Temp: -5.0 C
Weather: cloudy Snow Cond: Mac Groomed Pow

Juvenile Girls 1 km. Free    
Bib Name CCCLicence FISLicence Start Time
102 Claire Grall-Johnson 27379   10:05:15.00
104 Erika Mihell 28155   10:05:30.00
103 Soren Meeuwisse 27404   10:05:45.00
106 Heidi Ohrling 29435   10:06:00.00
107 Alyssa Stowe 27371   10:06:15.00
108 Laura Inkila 25805   10:06:30.00
113 Emily Beirnes 28647   10:06:45.00
110 Katherine Marshall 29288   10:07:00.00
121 Erin Cays 28174   10:07:15.00
115 Naomi Van Walraven 27373   10:07:30.00
111 Zoe Pekos 29275   10:07:45.00
120 Sarah Hill 25571   10:08:00.00
117 Nicola Goldsmith 29280   10:08:15.00
116 Roxanna Kemp 28185   10:08:30.00
118 Nina Lennie 29269   10:08:45.00
119 Molly Marland 29296   10:09:00.00
105 Alison Pouw 29262   10:09:15.00
109 Hanna Smith 29265   10:09:30.00
  Kate Lanctot 30883   10:09:45.00
130 Megan Wurtele 30272   10:10:00.00
114 Alexandra Stukator 30265   10:10:15.00
  Mackenzie Cameron 29492   10:10:30.00
  Lydia Harris 30881   10:10:45.00
126 Dylan Magner 27405   10:11:00.00
122 Kate Beirnes 29389   10:11:15.00
127 Katja Zbogar 30231   10:11:30.00
124 Lauren Nawroth 29403   10:11:45.00
112 Shelby Howard 29274   10:12:00.00
129 Emma Perry     10:12:15.00
  Holly Drain     10:12:30.00
101 Riley Douglas     10:12:45.00
  Kate Wurtele     10:13:00.00
123 Ariana Cole     10:13:15.00
128 Jane Carlton     10:13:30.00
125 Mikayla Boule     10:13:45.00


Results are posted through an automated system by licenced clubs. For inquires about result corrections please contact the race organizer.

Copyright 2019 - Zone4 Systems zone4.ca       Privacy Policy     Delivery/Refund Policy     Terms of Service    Contact Zone4