Bib |
Name |
SubCategory |
City |
Start Time |
401 |
Ken Soderquist, Ken Soderquist, Barry Grant |
Team M 120-154 |
Edmonton |
8:00:00.0 |
402 |
Pam Bell, Peter Douvris, Steph Raugust |
Team X 120-154 |
calgary |
8:00:00.0 |
403 |
Kate FitzPatrick, Jane FitzPatrick, Kevin Smith |
Team X 72-119 |
Calgary |
8:00:00.0 |
404 |
Rachel macdonald, Gina bishcoff, Kara Wright |
Team F 72-119 |
Banff |
8:00:00.0 |
405 |
Eduard Riep, Iain McKelvie, Royce Ponech |
Team M 120-154 |
Canmore |
8:00:00.0 |
406 |
Cindy Ibach, Darrell Ibach, Wendy Shanks |
Team X 155+ |
Radium Hot Springs |
8:00:00.0 |
407 |
Cameron Land, Julie Land, Julie Land |
Team FAMILY |
Ardrossan |
8:00:00.0 |
408 |
Wilson Walmsley, Taylor Hulsmans, Kris Phillips |
Team M 0-71 |
Banff |
8:00:00.0 |
409 |
David Maclean, David Maclean, Don Percival |
Team M 155+ |
Windermere |
8:00:00.0 |
410 |
Nikki MacLeod, Tammy MacLeod, Scott Erikson |
Team X 72-119 |
Calgary |
8:00:00.0 |
411 |
Kristi MacLeod, Bruce MacLeod, Kari MacLeod |
Team FAMILY |
Calgary |
8:00:00.0 |
412 |
Jodena Rogers, Kim Townsend, Jeni Archibald |
Team F 120-154 |
CALGARY |
8:00:00.0 |
413 |
Carley Hanna, Steve McMahon, Deborah McMahon |
Team X 120-154 |
Sherwood Park |
8:00:00.0 |
414 |
Rob Wit, Andrew McMahon, Maureen Wit |
Team X 120-154 |
calgary |
8:00:00.0 |
415 |
Lainey Wilson, Jennifer Habart, Laura Fredrickson |
Team F 72-119 |
Windermere |
8:00:00.0 |
416 |
Sarah Adamson, Sarah Christensen, Jenn Wilson |
Team F 72-119 |
Rossland |
8:00:00.0 |
417 |
Alberto Junco, Jamie Fischer, Ming Gao |
Team X 120-154 |
Calgary |
8:00:00.0 |
418 |
Bruce Calvin, Shawn Bunnin, Sarah Hawco |
Team X 120-154 |
Calgary |
8:00:00.0 |
419 |
Andrea Lapins, Kelly Dinsmore, Becky McMurray |
Team F 72-119 |
Lethbridge |
8:00:00.0 |
420 |
Arne Westra, Garland Jonker, Alisa Westra |
Team X 155+ |
Lethbridge |
8:00:00.0 |
421 |
Tria Gillespie, Tatiana Westra, Amanda Perreaux |
Team F 72-119 |
Lethbridge |
8:00:00.0 |
422 |
Leanne Morgan, Sonia Stock, Melanie Horsburgh |
Team F 72-119 |
Lethbridge |
8:00:00.0 |
423 |
Kelsey Phillips, Nubia Zepeda, Xaviera Westra |
Team F 72-119 |
Lethbridge |
8:00:00.0 |
424 |
Mona Allan, Martin Staub, Anne Halpin |
Team X 120-154 |
Edmonton |
8:00:00.0 |
425 |
Keith Carscadden, Bruce Handcock, Helen Handcock |
Team X 155+ |
Windermere |
8:00:00.0 |
426 |
Trisha Ritz, Nick Schultz, Michelle Zurawell |
Team X 72-119 |
Edmonton |
8:00:00.0 |
427 |
Josh Keatley, Tony Isaac, Catherine Keatley |
Team FAMILY |
Calgary |
8:00:00.0 |
428 |
Lisa Baker, Rob Koller, Carleen Koller |
Team X 120-154 |
Calgary |
8:00:00.0 |
429 |
Hal Saunders, Sue Saunders, Kari Saunders |
Team X 155+ |
invermere |
8:00:00.0 |
430 |
Peter Graboski, Peter Rymkiewicz, Kris Norman |
Team M 120-154 |
Calgary |
8:00:00.0 |
431 |
Larry Kerr, Emilie Seitz, Cal Kerr |
Team FAMILY |
Invermere |
8:00:00.0 |
432 |
Bruce Stroud, Jamie Beninger, Jacob Sumbera |
Team M 155+ |
Windermere |
8:00:00.0 |
433 |
Richard Walmsley, Cooper Walmsley, Noah Maisonet |
Team M 72-119 |
Banff |
8:00:00.0 |