Reino Run 2017 | Zone4.ca



Reino Run 2017

Date: Oct 15, 2017
StartList
Location: Larch Hills Ski Area
Host Club: Larch Hills

Jury
Chief of Competition:  Rob van Varseveld 
Chief of Course:  Jeremy Ayotte/Phil Wallensteen 
Race Secretary:  Rob Nash 
Obs. Time:
Wind Vel:   Wind Dir:
Air Temp: Snow Temp:
Weather: Snow Cond:

8.5km XC Run 8.5 km. Mass Start    
Bib Name SubCategory Start Time
200 Trudy Damery Female 8.5 km 50-54 10:00:00
201 Zara Bucher Female 8.5 km <16 10:00:00
202 Roly Muller Male 8.5 km 65-69 10:00:00
203 Lys Milne Female 8.5 km <16 10:00:00
204 Kate Milne Female 8.5 km 16-19 10:00:00
205 Abbigail May Female 8.5 km 45-49 10:00:00
206 Janice Bradshaw Female 8.5 km 50-54 10:00:00
207 Trond May Male 8.5 km <16 10:00:00
208 Brian May Male 8.5 km 45-49 10:00:00
209 Phil Wallensteen Male 8.5 km 60-64 10:00:00
210 Markus Heinrichs Male 8.5 km 50-54 10:00:00
211 Emanuela Bandol Female 8.5 km 35-39 10:00:00
212 Colin Dyke Male 8.5 km 45-49 10:00:00
213 Kathy Saul-Fowler Female 8.5 km 60-64 10:00:00
214 Val King Female 8.5 km 65-69 10:00:00
215 Eli Decker Male 8.5 km <16 10:00:00
216 Carsten Reinsch Male 8.5 km 35-39 10:00:00
217 Kai Pesonen Male 8.5 km 40-44 10:00:00
218 Melissa Bishop Female 8.5 km 40-44 10:00:00
219 Alex Spice Male 8.5 km 16-19 10:00:00
220 Austin White Male 8.5 km 16-19 10:00:00
221 Iwan Levin Male 8.5 km 16-19 10:00:00
222 Melvin Doherty Male 8.5 km 65-69 10:00:00
223 Tyrel Gregg Male 8.5 km 20-24 10:00:00
224 Maggie Beckner Female 8.5 km <16 10:00:00
225 Annah Bucher Female 8.5 km 16-19 10:00:00
226 Japheth Bucher Male 8.5 km <16 10:00:00
227 Calvin Hepburn Male 8.5 km <16 10:00:00
228 Aidan Hepburn Male 8.5 km 16-19 10:00:00
230 Maggie Rodwell Female 8.5 km <16 10:00:00
231 Rachel Bates Female 8.5 km 16-19 10:00:00
232 Breanne Friesen Female 8.5 km 30-34 10:00:00
233 Ken Riegel Male 8.5 km 65-69 10:00:00
234 Jacob Hepburn Male 8.5 km <16 10:00:00
235 Alex Seal Male 8.5 km 50-54 10:00:00
236 Steve Buzikievich Male 8.5 km 60-64 10:00:00
237 Mhari Runciman Female 8.5 km 16-19 10:00:00
238 Julia Brown Female 8.5 km 16-19 10:00:00
239 Christelle Louw Female 8.5 km 35-39 10:00:00
240 Daphne Brown Female 8.5 km 45-49 10:00:00
241 Chris Greenway Male 8.5 km 60-64 10:00:00
242 Cindy Kler Female 8.5 km 55-59 10:00:00
243 Tricia Martin Female 8.5 km 55-59 10:00:00
244 Carman-Anne Schulz Female 8.5 km 60-64 10:00:00
245 Carolyn Buzikievich Female 8.5 km 55-59 10:00:00
246 Maureen Robertson Female 8.5 km 65-69 10:00:00
247 Zev Tiefenbach Male 8.5 km 40-44 10:00:00
248 Michael Berrisford Male 8.5 km 50-54 10:00:00
249 Claire Van Bergeyk Female 8.5 km <16 10:00:00
250 Natalie Wilkie Female 8.5 km 16-19 10:00:00
251 Hanneli Ladyman Female 8.5 km 16-19 10:00:00
252 Elora Van Jarrett Female 8.5 km 25-29 10:00:00
253 Jodie Pereira Female 8.5 km 40-44 10:00:00
254 Jennifer Stieda Female 8.5 km 50-54 10:00:00
255 Myra Mattila Female 8.5 km 55-59 10:00:00
256 Josh Hettinga Male 8.5 km 16-19 10:00:00
257 Danny Kermode Male 8.5 km 50-54 10:00:00
258 Konrad van Varseveld Male 8.5 km 16-19 10:00:00
259 Stephen Moore Male 8.5 km <16 10:00:00
260 Kaden Kwiatkowski Male 8.5 km <16 10:00:00
261 Ben Van Bergeyk Male 8.5 km 16-19 10:00:00
262 Thomas Hardy Male 8.5 km 20-24 10:00:00
263 Matthew Turmaine Male 8.5 km 35-39 10:00:00
264 Jason Ladyman Male 8.5 km 45-49 10:00:00
265 Marvin Kwiatkowski Male 8.5 km 45-49 10:00:00
266 Duncan Moore Male 8.5 km 55-59 10:00:00
267 Mike McGrath Male 8.5 km 60-64 10:00:00
268 Karen Willies Female 8.5 km 70-74 10:00:00
269 Megan Hart Female 8.5 km 16-19 10:00:00
270 Dave Robertson Male 8.5 km 65-69 10:00:00
271 Ed Marbach Male 8.5 km 55-59 10:00:00
272 Patrick Amundsen Male 8.5 km 60-64 10:00:00
273 Karen Christie Female 8.5 km 45-49 10:00:00
274 Kim Johnston Female 8.5 km 45-49 10:00:00
275 Lucas Hansen Male 8.5 km <16 10:00:00
276 Owen Harris Male 8.5 km 16-19 10:00:00
277 Kyle Foster Male 8.5 km 20-24 10:00:00
278 Malcolm Minkus Male 8.5 km 20-24 10:00:00
279 Josh Heinrich Male 8.5 km 35-39 10:00:00
280 Quinn Middleton Male 8.5 km 20-24 10:00:00
281 Andrew Casey Male 8.5 km 30-34 10:00:00
282 Jen Bond Female 8.5 km 40-44 10:00:00
283 Marianne Butcher Female 8.5 km 50-54 10:00:00
284 James Mundall Male 8.5 km 30-34 10:00:00
285 Glenn Bond Male 8.5 km 40-44 10:00:00
286 Robert Hart Male 8.5 km 45-49 10:00:00
287 Bruce Butcher Male 8.5 km 80+ 10:00:00
288 Sophia van Varseveld Female 8.5 km <16 10:00:00
289 Meghan Harms Female 8.5 km 30-34 10:00:00
290 Ash Brooks Male 8.5 km <16 10:00:00
291 Brett Goodman Male 8.5 km 20-24 10:00:00
292 Michael Mitchell Male 8.5 km 20-24 10:00:00
293 Carlos Neves Male 8.5 km 55-59 10:00:00
294 Jaime Lazar Female 8.5 km 40-44 10:00:00
295 Grace Lazar Female 8.5 km <16 10:00:00
296 Hayden Lazar Male 8.5 km <16 10:00:00
297 Timaree Wallace Female 8.5 km 30-34 10:00:00
298 Dirk Handke Male 8.5 km 50-54 10:00:00
299 Zach Jackman Male 8.5 km 20-24 10:00:00
301 Jeremy Ayotte Male 8.5 km 45-49 10:00:00
302 Frankie Ayotte Male 8.5 km <16 10:00:00
303 Carolyn McCleary Female 8.5 km <16 10:00:00
304 John Theilman Male 8.5 km 45-49 10:00:00
305 Erica Casey Female 8.5 km 30-34 10:00:00
306 Bree Archibald Female 8.5 km 35-39 10:00:00
307 Erin Reed Female 8.5 km 35-39 10:00:00
308 Sarah Wallensteen Female 8.5 km 25-29 10:00:00
309 Curtis Wallace Male 8.5 km 30-34 10:00:00
310 Parm Kler Male 8.5 km 55-59 10:00:00
311 Matt Mead Male 8.5 km 35-39 10:00:00
312 Ryder Mead Male 8.5 km <16 10:00:00
313 Sandra Major Female 8.5 km 40-44 ***

2.5km XC Run 2.5 km. Mass Start    
Bib Name SubCategory Start Time
229 Teslyn Bates Female 2.5 km 12-13 10:05:00
300 Jane Viviers Female 2.5 km 16+ 10:00:00
1726 Daniel Neil Male 2.5 km 10-11 10:05:00
1727 Sapphira Bucher Female 2.5 km 8-9 10:05:00
1728 Cole Bukmeier Male 2.5 km 10-11 10:05:00
1729 Nikola Louw Female 2.5 km <8 10:05:00
1730 Talia Brown Female 2.5 km 12-13 10:05:00
1731 Annabel Louw Female 2.5 km 8-9 10:05:00
1732 Daniel Viviers Male 2.5 km 16+ 10:05:00
1733 Marika Ward Female 2.5 km <8 10:05:00
1734 Tara Ferguson Female 2.5 km 16+ 10:05:00
1735 Jeremia Bucher Female 2.5 km 10-11 10:05:00
1736 Sue Dulley Female 2.5 km 16+ 10:05:00
1737 Eric Anderson Male 2.5 km 12-13 10:05:00
1738 Kai Hansen Male 2.5 km 8-9 10:05:00
1739 Dawson Bond Male 2.5 km 10-11 10:05:00
1740 Mitchell Bond Male 2.5 km 12-13 10:05:00
1741 Hazel Brooks Female 2.5 km 10-11 10:05:00
1742 Peyton Major Female 2.5 km 10-11 10:05:00
1872 Julianne Moore Female 2.5 km 12-13 10:05:00
1873 Reese Major Female 2.5 km 8-9 10:05:00
1874 Ian Van Bergeyk Male 2.5 km 10-11 10:05:00
1875 Eric Moore Male 2.5 km 12-13 10:05:00
1876 Melissa Neil Female 2.5 km 8-9 10:05:00


Results are posted through an automated system by licenced clubs. For inquires about result corrections please contact the race organizer.

Copyright 2019 - Zone4 Systems zone4.ca       Privacy Policy     Delivery/Refund Policy     Terms of Service    Contact Zone4