Test of Humanity | Zone4.ca

Test of Humanity

Date: Sep 16, 2018
StartList
Location: Summerland
Host Club: 

Jury
Technical Delegate:   
Chief of Competition:   
Chief of Course:  Nic and Shei Seaton 
Coach:   
Coach:   
Obs. Time:
Wind Vel:   Wind Dir:
Air Temp: Snow Temp:
Weather: Snow Cond:

1/2 Hr. Test Lap Length: 0.5 km. Race Length: 0:30:00.00  1/2 Hr. Test  
Team SubCategory Bib1 Member1 Start Time
  Boys (3-6) 405 Parker Kruiswyk 0:00:00.00
  Boys (3-6) 406 Benjamin Wilkie 0:00:00.00
  Boys (3-6) 407 Ryker Ulansky 0:00:00.00
  Boys (3-6) 408 Mica Letailleur 0:00:00.00
  Boys (3-6) 409 Felix Fraser 0:00:00.00
  Boys (3-6) 410 Liam Aaserud 0:00:00.00
  Boys (3-6) 411 Henry Hagel 0:00:00.00
  Boys (3-6) 412 Elliott Hagel 0:00:00.00
  Girls (3-6) 413 Grace Szabadi 0:00:00.00
  Girls (3-6) 414 Holly Szabadi 0:00:00.00
  Girls (3-6) 415 Uma Sutherland 0:00:00.00
  Girls (3-6) 416 Zoe Caron 0:00:00.00
  Boys (3-6) 417 Remy Atilano 0:00:00.00
  Girls (3-6) 418 Amelie Atilano 0:00:00.00
  Girls (3-6) 419 Isla Fletcher 0:00:00.00
  Girls (3-6) 420 Lily Hawkins 0:00:00.00
  Boys (3-6) 421 Max Koch 0:00:00.00
  Boys (3-6) 422 Arlo Eeson 0:00:00.00

1 Hr. Test Lap Length: 1 km. Race Length: 1:00:00.00  1 Hr. Test  
Team SubCategory Bib1 Member1 Start Time
  Boys (7-10) 1 Tide Kruiswyk 0:00:00.00
  Boys (7-10) 2 Callum Stuart 0:00:00.00
  Boys (7-10) 3 Jake Ulansky 0:00:00.00
  Boys (7-10) 4 Mack Drew-Scott 0:00:00.00
  Boys (7-10) 5 Bram Drew-Scott 0:00:00.00
  Boys (7-10) 6 Taio Letailleur 0:00:00.00
  Boys (7-10) 7 Cash McKenna 0:00:00.00
  Boys (7-10) 8 Thales McKenna 0:00:00.00
  Boys (7-10) 9 Simon Roberts 0:00:00.00
  Boys (7-10) 10 Kai Redman 0:00:00.00
  Boys (7-10) 11 Lucas Nickle 0:00:00.00
  Boys (7-10) 12 Emmanuel Hagel 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 13 Brooke Bates 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 14 Jessica Wilkie 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 15 Keely Stuart 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 16 Kaitlyn Pittendreigh 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 17 Ayla Musselman Bell 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 18 Campbell Coles-Lyster 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 19 Kira Aaserud 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 20 Madison Matheis 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 21 Sasha Melo 0:00:00.00
  Boys (7-10) 22 Emerson Chan 0:00:00.00
  Boys (7-10) 23 Jonah Matias 0:00:00.00
  Boys (7-10) 24 Liam Pratt 0:00:00.00
  Boys (7-10) 25 Lorenzo Atilano 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 26 Mei Lin Chan 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 27 Sophie Pratt 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 28 Sophia Jaron-Flower 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 29 Madeleine Atilano 0:00:00.00
  Boys (7-10) 30 Tyler Hvidston 0:00:00.00
  Boys (7-10) 31 Michael Hvidston 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 32 Bea Fletcher 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 33 Amy Hawkins 0:00:00.00
  Boys (7-10) 34 Hercules Gilman 0:00:00.00
  Girls (7-10)) 35 Violet Gilman 0:00:00.00
  Boys (7-10) 36 Tobias Mengr 0:00:00.00
  Boys (7-10) 37 Matthew Taylor 0:00:00.00
  Boys (7-10) 38 James Johnston 0:00:00.00
  Boys (7-10) 39 Jasper Johnston 0:00:00.00
  Boys (7-10) 40 Felix Dunn 0:00:00.00
  Boys (7-10) 41 Henry Eeson 0:00:00.00

rrrrr Lap Length: 1 km. Race Length: 1:00:00.00  1 Hr. Test  
Team Bib1 Member1 Bib2 Member2 Start Time


Results are posted through an automated system by licenced clubs. For inquires about result corrections please contact the race organizer.

Copyright 2019 - Zone4 Systems zone4.ca       Privacy Policy     Delivery/Refund Policy     Terms of Service    Contact Zone4