Chris Jeffries | AIAWCA | AIAWCA | 2 | |
Erik Flora | APU Nordic Ski Center | | 1 | |
Erik Flora | APUNSC | | | 1 |
Andrew Newell | BSF | Andrew Newell | | 1 |
Bjorn Taylor | Canadian Para-Nordic National Team | PNST | 1 | |
Alain Parent | Canmore Nordic Ski Club | | 1 | |
Maurice Samm | Club Chelsea Nordiq (QC) | Équipe Ski Outaouais | 1 | |
Maurice Samm | Club Chelsea Nordiq (QC) | Équipe Ski Outaouais | | 1 |
Camille Cheskey | CNEPH | CNEPH | 1 | 1 |
Nick Brown | Craftsbury | | | 1 |
NIck Brown | Craftsbury Green Racing Project | | 1 | |
Arthur Austin | Cross Country Ski NB | Cross Country Ski NB | | 1 |
Brayton Osgood | Dartmouth Ski Team | | 1 | |
Cami Thompson Graves | Dartmouth Ski Team | | | 1 |
Steven Wintoniw | Downtown Nordic | Manitoba Ski Team | 1 | |
Rémi Brière | Fondeurs-Laurentides | | 1 | |
Katie McMahon | Foothills Nordic | | 1 | |
Andrea Hay | Hollyburn | | 2 | |
Mike Vieira | Kanata Nordic | | 1 | |
Frank Ackermann | Kimberley Nordic Racers | | 1 | |
Stephanie Marler | Lappe Nordic | | 1 | |
Jeremy Ayotte | Larch Hills Nordic Society | | 1 | |
Caitlin Gregg | Loppet Nordic Racing | Team Birkie | 1 | |
Frédéric Touchette | Mont-Sainte-Anne | | 2 | |
Adam St.Pierre | MSU | MSU | 1 | |
Geoff Tomlinson | Nakkertok | | | 1 |
Geoff Tomlinson | Nakkertok | | 1 | 1 |
Leslie Bode | National Team Development Centre | National Team Development Centre -Thunder Bay NTDC | | 1 |
Leslie Bode | National Team Development Centre | National Team Development Centre -Thunder Bay NTDC | | 1 |
Leslie Bode | National Team Development Centre | National Team Development Centre -Thunder Bay NTDC | 1 | |
Toivo Koivukoski | North Bay Nordic | Nipissing University | 1 | 1 |
Gilles lefebvre | Orford | | 1 | |
Zach Hill | Revelstoke Nordic | | 1 | |
Lucas McGurk | Rocky Mountain Racers | Rocky Mountain Racers | 1 | |
Godefroy Bilodeau | Rouge et Or Université Laval | Rouge et Or Université Laval | 1 | |
Kathy Butler | Saskatoon Nordic | Team Saskatchewan | | 1 |
Alexis Morin | Skibec | | 1 | |
Patrick OBrien | SMS T2 | SMS T2 | | |
Jacqueline Akerman | Sovereign Lake Nordic Club | | 1 | |
Matt Boobar | Stratton Mountain School | Stratton Mountain School | 2 | 1 |
Chris Mallory | Sun Valley SEF | | 1 | |
Ray Ryan | Team Hardwood | | | 1 |
Mike Edwards | Telemark Nordic Club | | 1 | |
Rogan Brown | University of Denver | University of Denver | | 1 |
Fredrik Landstedt | University of Utah | University of Utah | | |
Rob Wiss | Walden Cross Country | | | |
Rob Wiss | Walden Nordic | | 1 | |